TÜM TEMİZLİK

APARTMAN VE MERDİVEN TEMİZLİĞİ

APARTMAN VE MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Girdiğinizde mis gibi kokan ve temiz görüntüsü ile de insanın içini ferahlatan apartmanlarda yaşamak bütün insanların isteğidir. Apartman yöneticileri de bu isteği gerçekleştirmek için de günümüzde profesyonel olarak hizmet veren temizlik şirketleri ile anlaşmaktadırlar. Bu şekilde işinin uzmanına teslim edilen apartmanlarda beklendiği gibi temiz ve hijyenik olmaktadır. Apartmanın büyüklüğüne göre yeterli sayıda eleman ile verilen temizlik hizmetinden de memnun olması sağlanmaktadır. Yapılan bu temizliğin kapsamı ve hangi zaman aralıkları ile yapılacağı kararlaştırılmakta ve böylece her iki tarafında memnun olacağı bir durum oluşturulmaktadır.

APARTMAN TEMİZLEME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Apartman temizliği uzmanlık isteyen bir iştir ve bunun için özel eğitim almış bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Özel ekipmanlar ve son teknoloji makineler ile yapılmasının yanında apartman temizliği için de kullanılacak temizlik malzemelerinin özel olması gerekmektedir. Bütün bu donanıma sahip olan temizlik şirketi çalışanları yapılan sözleşme gereği gerektiğinde her gün gerektiğinde de belli aralıklarla apartmana gelmekte ve apartmanın ortak kullanım alanları olan merdivenler, asansör, otopark ve bahçeyi temizlemektedirler. Bir düzen içinde yapılan bu temizlik için önce bina yukardan aşağıya kadar süpürülerek bütün çöpler temizlenecek ve daha sonrasında da bütün bina özel temizlik malzemeleri ile silinecektir. Zeminin yanında merdiven korkulukları, asansörün içinde bulunan kat düğmelerinin olduğu pano ve aynalar da temizlenecektir.

Merdiven Temizliği Hizmeti Esnasına Neler Yapmaktayız?

  • Tüm binanın merdiven ve trabzanların tamamında toz alma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem detaylı bir toz alma şeklide olmaktadır.
  • Temizlik esnasında kullanmış olduğumuz tüm kimyasal temizleme ürünleri, genel temizlik ürünleri kategorisinde yer alıyor olup çevreye ve insana zarar verici özelliği minimum seviyededir.
  • Merdiven temizliği hizmetinde asansör içleri ve daire kapı önleri de temizlenmektedir.
  • Dairelerin kapı pervazları da hizmet dahilinde silinme işlemi gerçekleştirilmektedir.
  • Apartman girişinde çokça yer alan reklam içerikli yapıştırılmış ilanlar özel olarak jiletlerle temizlenerek kapı ve camlara zarar verilmeden arındırılmaktadır.
  • Aparmanın dış kısmında yer alan kapı, korkuluklar gibi bölümlerde hizmet dahilinde olup temizleme işlemleri yapılmaktadır.
Pazartesi - Cuma : 08:00 – 22:00
Cumartesi-Pazar: 08:00 – 20:00
+90 (537) 778 38 38