TÜM TEMİZLİK
İSTANBUL YERİNDE HALI YIKAMA ŞİRKETİ

İSTANBUL YERİNDE HALI YIKAMA HİZMETİ

Yerinde halı yıkama söz konusu olduğunda İstanbul temizlik şirketleri arasında olan firmamız en güvenilir isimlerden biridir. Size en iyi değeri ve kaliteyi sunmak için zaman kazandıran deneyimlerimizle mevcut en modern temizleme teknolojilerini birleştiririz. Herhangi bir halı yıkama makinesinin yaptığı işi 10 kat daha fazla temizleme gücüne sahip ekipmanlar ile yerinde halı yıkama işlemini yapmaktayız.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?
  • Derinlemesine işlemiş kirler için kullandığımız özel makine sayesinde halılarınıza ve halıfleksinize işlemiş derinlemesine kirlerden kurtulursunuz.
  • Yüzeysel tozlar için kullandığımız makine (bkz. Karcher SE 5.100) size üst düzey temizlik hizmeti sağlamaktadır.
  • Buharlı halı yıkama işlemini profesyonel makine ve personel ile yapılmaktadır. (Buharlı evde halı yıkama, genellikle duvardan duvara kaplı olduğu halıların altında ki yapıştırıcıya zarar verememek için yapılmaktadır.)
  • Yerinde halı yıkama işlemi, özel kimyasal ve uygun makine yardımı ile köpürtülmektedir. Vakum makinesi ile su ve kirlerin hepsi temizlenmektedir. Vakumla temizlenen halı hemen kullanılmaktadır. Fakat bizim tavsiyemiz tam anlamıyla kuruması için yaklaşık 6 saatin beklenmesidir. (Buharlı yerinde halı yıkama işleminde köpük yapılmamaktadır.) Yerinde halı yıkama genellikle çocuğun bulunduğu yerlerde, ofiste, kreşte, restaurant ve ibadethane temizliği vb. yerlerde sıkça yapılmaktadır.

    Pazartesi - Cuma : 08:00 – 22:00
    Cumartesi-Pazar: 08:00 – 20:00
    +90 (537) 778 38 38